Su Arıtma Sistemleri 0506 852 15 15


Su arıtma sistemleri evlerin ya da endüstriyel tesislerin su arıtma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan sistemlere denilmektedir. Arıtma sistemleri içme ve kullanma sularının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ülkemizin su problemlerini önlemek amacıyla her türlü suyun arıtılması için önlemler alınmaktadır.

Bunların başından evlerdeki çeşme sularının içme sularına dönüştürülmesi ile başlayıp endüstriyel atık suların kullanım suyuna arıtılmasına kadar sürmektedir. Çeşmelerden akan suların bakteri taşıdığı hem yazılı basında hem de görsel basında defalarca gündeme gelmiştir.

Reverse osmosis adını verdiğimiz su arıtma tekniği sayesinde musluklardan akan çeşme suları sağlıklı ve kaliteli bir şekilde arıtılmaktadır. 5 adet filtreden oluşan su arıtma cihazları genel olarak günlük kapalı kasa 300 litre, açık kasa cihazlarımız ise 450 litre su arıtmaktadır. İç aksamı yani filtre, membran ve diğer kısımları Amerikan teknolojisi ile üretilmektedir.

Arıtma sistemleri sayesinde evlerde kullanacağınız kendi suyunuzu güzel ve ekonomik bir şekilde arıtabilirsiniz. Günümüzde birçok kuruluş tarafından kurulan su arıtma sistemleri sayesinde ekolojik denge korunmaktadır. Evlerde kullanılan cihazların satışını ve teknik servisi gerçekleştirmekteyiz. Her türlü soru ve sorunlarınız için bizlere iletişim sayfamızda bulunan iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Eğer endüstriyel su arıtma ile ilgili sorunlarınız olursa Water Drop firması olarak sizlerede özel çözümler üretmekteyiz.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye endüstriyel su arıtma bölümünden ulaşabilirsiniz. Kurumsallığı ön planda tutarak tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Tüm ürünlerimiz 3 yıl garantili olup, 10 yıl ise parça garantilidir. Şirketimizden almış olduğunuz tüm ürünlerden herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmadığınız takdirde 90 gün içersinde ürünümüzü iade edebilir verdiğiniz tüm ücretin tamamını geri alabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s